لوگوی افرا چوب

خط ویژه

021-88281734

شرکت افرا چوب

درباره ما

شرکت افرا چوب ، طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی ، کابینت ، سرویس خواب ، دیوار کوب ، میز ال سی دی و غیره از سال 1380 آغاز فعالیت نموده و هر سال با افزودن طرح ها ، رنگ ها و جنس های مختلف و متنوع جدید و دقت در طراحی و بطور کلی مراحل مختلف تولید سعی در بهبود کیفیت محصولات حود جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی نموده است که این امر علاوه بر رضایت مشتریان ، باعث پیشرفت در کار و مطرح شدن نام افرا چوب در این صنعت شده است .

امید است با فعالیت مستمر در راستای جلب رضایت مشتریان محترم بیش از پیش موفق بوده و همواره با این شعار که کیفیت بهتر ، قیمت مناسبتر ، خدمات پس از فروش بهتر تحقق بخشیده شود .

لازم به ذکر که کلیه محصولات تولید افرا چوب ، با یکسال ضمانت به مشتریان و همکاران محترم عرضه می شود .

اعطای نمایندگی فعال

اعطای نمایندگی فعال

قابل توجه همکاران محترمی که میخواهند بعنوان یکی از نمایندگان افرا چوب با ما همکاری کنند و در شهر های ایران مشغول به فعالیت هستند ، لطفا با ارائه سابقه کاری خود با شماره اطلاعات ذیل تماس حاصل فرمایند . اطلاعات : 55630041 – 021 تلفکس : 55606912 – 021

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

مشتری گرامی : هنگام خرید کلیه محصولات افرا چوب از نمایندگی های مجاز سراسر کشور ، کارت گارانتی یکساله افرا چوب را حتما از فروشنده بخواهید . توضیح اینکه کلیه محصولات از جنس پانیز دارای ضمانت نمی باشند . افرا چوب – حامی مشتریان

تهیه و تولید از مرغوب ترین اجناس

تهیه و تولید از مرغوب ترین اجناس

شرکت افرا چوب کلیه مصنوعات ام دی اف را که تولید آن در کشور ترکیه می باشد ( که توسط شرکت چوب آوران فراسو وارد می گردد ) بکار گرفته می شود . توضیح اینکه تمامی وبسایت های شرکت های همکار ترکیه ای در این سایت قابل مشاهده است .